Ми знаємо, як знайти для вас автомобіль
Ми зможемо допомогти, як у виборі, пошуку, так і у придбанні бажаного автомобіля
Photograph: lee Scott / Unsplash
"Звідки їдуть автомобілі"
На початках 90-х, після розвалу радянського союзу, а разом з ним і радянського автопрому, наша країна, як і сусідні держави, були наповнені Жигулями, Москвичами, Волгами. Кордони рухнули, Європа вже не була чимось «заокеанським» та незрозумілим і в нашій країні з'явилася нова професія – гонщик. Люди хотіли якісних автомобілів, комфорту, безпеки, статусу. Якісний вживаний автомобіль – був найкращим варіантом. Великим потоком автомобілі почали надходити до нас з різних частин світу, але найбільше з Європи та Америки. З Європи повним ходом їхали BMW, MERCEDES та VOLKSWAGEN ,а з-за океану – TOYOTA, JEEP, MITSUBISHI

Ця історія триває і до сьогодні. Перерва була на початку 2000. Тоді влада збільшила ставки на розмитнення автомобілів. Їхнім основним гаслом було – «підтримати вітчизняного виробника». Саме тоді Україну заполонили Daewoo Lanos, Sens і ВАЗи. Здебільшого, люди купували ці автомобілі тільки тому що іномарка стала невиправдано дорогою розкішшю. Але все минає. Змінюється законодавство. І сьогодні пригон автомобіля з-за кордону є звичною справою.

Лідером є Європа, Америка та Канада.
Європейські лідери постачання БУ автомобілів: Німеччина, Голландія, Франція.

Які автомобілі їдуть до нас?

З цих країн ми масово отримуємо автомобілі після лізингу. Пробіг в цих авто, як правило, є більше, ніж 150 тис км. З таким пробігом, інтенсивна експлуатація обходиться набагато дорожче та затратніше по часу. Лізинговим компаніям вигідніше продати такі авто. Цей процес проходить на закритих аукціонах між юридичними особами. Далі розходяться по дрібніших дилерах і потім вже їдуть до нас.

Мінуси – як правило, автомобіль купується тільки по фото та сервісній історії. Коли автомобіль їде до кордону, з ним можуть відбутися зміни, які вас потім неприємно здивують ( в наступних статтях детальніше про це)

Плюси – зазвичай автомобілі не більше п'яти-семи років, правдива історія сервісного обслуговування та пробігКуплені у власника іноземця. Ці машини дорожчі в порівнянні з лізинговими авто.

Мінуси - непрозора сервісна історія, більша ймовірність шахрайства.

Плюси – в порівнянні з лізинговими, краща комплектація, менший пробіг, можливість фізично оглянути автомобіль.

А ще…

Пошкоджені автомобілі. Якщо внаслідок ДТП, то все зрозуміло. Але можуть бути нетипові технічні неполадки (проблема з двигуном, коробкою передач, електрикою). Їх надзвичайно дорого ремонтувати в умовах сервісних центрів закордоном. Але в наших гаражах з ними відбуваються дива.

MARCH, 16 / 2018© All Right Reserved. My company Inc.
e-mail us: hello@company.cc
Made on
Tilda